KURUMSAL

KURUMSAL

Hakkımızda

Kurucumuz Fırat ÇETİN 1990 ile 1997 yılları arasında Teknik Lise ve Üniversite eğitimini inşaat olarak tamamlamış ve 2002 yılına kadar olan süreye kadar özel firmalarda aktif olarak çalışmış (şantiye şefi vb.) ve 2002 yılında kurulan ÇETİN İNŞ.TAAH.PEYZAJ NAKL.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. olarak kurulmuş ve faaliyetlere başlanmıştır.

Şirket kurucumuz FIRAT ÇETİN ve şirket ortagı MEHMET ÇETİN dir. 20 yılı aşkın inşaat deneyimleri olan FIRAT ÇETİN Gazi üniversitesi ve Kiev Milli Üniversitesi Mimarlık ve inşaat fakültesi'ni bitirmiştir.Tecrübesi ve Teknik bilgisi ile şirketin yönetim kurulu başkanıdır. ve inşaat mühendisidir.

Firmamızın Mevcut Teknik eleman ve inşaat yapım ekibi ve makine ekipmanları her türlü konut, villa, iş merkezi, fabrika ve benzeri inşaatları ve altyapılarını müteahhit ve taşeron olarak yapabilecek kapasitededir. İnşaat yapım (Yap sat) ,Peyzaj,Kamu kurum binaları yapımı ve Büyük onarımlar faaliyetlerimizin yanı sıra, mevcut binaların bakım onarım, restorasyon, dekorasyon, sıhhi tesisat, elektrik tesisatı, havalandırma tesisatı ve ısıtma tesisatları ile ilgili proje ve uygulamaları bizzat tarafımızdan başarıyla tamamlanmıştır.